Houba Reishi

Terezia Reishi Bio 120 Kapslí

Imunita, metabolismus, neurologická i cévní činnost – houba Reishi podporuje skutečně celou řadu tělesných funkcí. Terezia Reishi Bio 120 Kapslí Její dlouhodobé užívání prokazatelně normalizuje hodnoty krevního tlaku i hladinu cholesterolu. Zlepšuje buněčný metabolismus a pomáhá odstranit toxické látky nahromaděné v játrech. Tím přirozeně podporuje fyziologickou funkci jater, a díky lepšímu průtoku krve též povzbuzuje srdeční oběh.

Jediná kapsle Reishi obsahuje celé spektrum bioaktivních látek, které stojí za jedinečnými účinky. Vědci prokázali přítomnost všech esenciálních aminokyselin, výrazný obsah železa a selenu a také některé vitamíny se skupiny B. Velice významný je obsah prvku germania, se kterým bývá spojován protinádorový účinek.

Lesklokorku lesklou lékaři obecně doporučují pro fyzickou i psychickou rekonvalescenci, při stavu oslabení či vyčerpání, nebo pro celkové posílení organismu. Terezia Reishi Bio 120 Kapslí. Pro optimální výsledky se užívají 3 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutin. Jedná se o doplněk stravy a nedoporučuje se překračovat denní dávkování. Stejně tak kapsle nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti. Jedno balení Reishi Premium obsahuje množství kapslí dostačující na jeden měsíc užívání.

Houba Reishi a její účinky

Jedním z nejvýznamnějších účinků Reishi je právě přirozená posila imunity, za kterou stojí až 20% polysacharidů obsažených v jedné kapsli. Obsažené látky, konkrétně adenosin, příznivě působí proti vzniku trombóz. Zkrátka si nepřijdou ani alergici, pro které je Reishi doporučována z důvodu uvolňování histaminu. Pravidelné užívání kapslí podporuje celkovou detoxikaci organismu, pomáhá při poruchách spánku i při léčbě astmatu. Tuto houbu odborníci tradičně doporučují také na problémy s pamětí.

 
 

Nabídka produktů Reishi

Reishi Premium 90 kapslí

Reishi Premium 90 kapslí

Tento produkt si právě prohlíží 18 návštěvníků.

Cena 439 Kč

 

Reishi a rakovina

Laboratorní výzkumy potvrzují mnohá medicínská využití Reishi. Jedním z nejvýznamnějších zjištění je přítomnost polysacharidu, který podporuje imunitní systém zvýšením počtu makrofágů a T-buněk. Tato studie má ohromný význam pro pacienty trpící vážnými poruchami imunitního systému, kterou je například nemoc AIDS.

Nejoblíbenější čistička na českém trhu

Podpora imunity pak úzce souvisí s prevencí a léčbou rakoviny.Díkytriterpenům obsažených v Reishi dokáže tělo účinněji bojovat proti nádorovýmbuňkám, které se stávají citlivější na onkologickou léčbu. Přítomnost organického germania zvyšuje až 1,5× příjem kyslíku krví. Správné okysličování tkání je při léčbě velmi důležité zejména proto, že nádorové buňky nemohou přežívat v prostředí s vysokým obsahem kyslíku.

Snadná údržba i provoz

Během onkologické léčby uživatelé Reishi ocení její harmonizující účinky jak při chemoterapii, tak při radioterapii. Terezia Reishi Bio 120 Kapslí Zlepšuje délku spánku i jeho kvalitu a dokáže mírnit chronickou únavu, jež vzniká jako vedlejší účinek chemoterapie. Působí jako zmírňovač bolesti a celkově obnovuje fyzickou kondici.

Pozoruhodnou ochranu přináší Reishi také proti kardiovaskulárním onemocněním. Polysacharidy, steroly, kumarin a další látky obsažené v Reishi pomáhají předcházet mnoha rizikovým faktorům. Výsledky laboratorních testůReishi a její protirakovinné působení jsou tak pozitivní, že japonská vláda uznala tuto houbu za oficiální léčbu rakoviny.

 

Účinky čínské houby Reishi

  • Přirozeně obnovuje imunitní systém
  • Normalizuje hodnoty krevního tlaku
  • Udržuje správnou hladinu cholesterolu v krvi
  • Obnovuje správnou funkci buněk – podpůrná léčba při nádorových onemocněních
  • Zajišťuje správnému okysličení tkání
  • Výrazně pomáhá při alergiích
  • Pomáhá tělu odstranit toxické látky nahromaděné v játrech
  • Zvyšuje odolnost proti stresu a emočnímu vypětí
  • Terezia Reishi Bio 120 Kapslí

Kapsle Reishi Premium obsahují optimální poměr extraktu houby. Tento doplněk stravy skýtá široké spektrum využití. Pravidelným užíváním normalizuje hodnoty krevního tlaku a hladinu cholesterolu. Pomáhá tělu udržovat rovnováhu důležitou pro celou řadu tělesných funkcí. Reishi neobsahuje lepek a pro své účinky bývá doporučována také alergikům. Využívá se preventivně, i jako podpůrná léčba při vážných onemocněních. Houba Reishi dláždí cestu k dlouhodobému a vitálnímu zdraví.

 

Dostupná cena

Dostupná cena

Nízká cena umožňuje pravidelné užívání, kterým podpoříte imunitní systém a normalizujete hodnoty krevního tlaku.

Snadná cesta ke zdraví

Snadná cesta ke zdraví

Houba Reishise po celá tisíciletí využívá pro podporu zdraví a dlouhověkosti.

Houba nesmrtelnosti

Houba nesmrtelnosti

Konzumací Reishi Premium zlepšíte funkce celého organismu – od imunitní až po přes metabolickou.